English version Русская версия
Timber Poland - Okleiny naturalne

O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą na rynku drzewnym. Specjalizujemy się w okleinach naturalnych:

Okleiny Timber Poland s.c. są wytwarzane zarówno z cenionych przez znawców rodzimych drzew, jak również z egzotycznych gatunków drewna.

W naszym asortymencie posiadamy również nowości jakimi są okleiny rekonstruowane, zwane również technicznymi. Nasza firma cały czas rozszerza swoją ofertę, aby sprostać konkurencji. Chcemy spełniać potrzeby naszych Klientów i dlatego staramy się współpracować z kontrahentami, którzy oferują towar najwyższej jakości, o uznanej marce. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie ze strony naszych odbiorców co umożliwia nam ciągłe doskonalenie i powiększanie asortymentu. Duże doświadczenie i szeroka gama towarów pozwalają firmie dostosować się do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Realizujemy również zamówienie na wyroby nietypowe. Utrzymujemy duże stany magazynowe, dzięki czemu zamówienia na produkty standardowe realizujemy na bieżąco. Zakupiony towar dowozimy własnym transportem, oraz wysyłamy spedycją. Klientom robiącym bezpośrednio zakupy w naszej firmie zapewniamy dogodny dojazd, oraz miłą i fachową obsługę.